Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Piektdiena, 08 Novembris 2019

Gada balva zivsaimniecībā "Lielais loms 2019" tiek arī Ādažu uzņēmuma pārstāvim

Piektdien zemkopības ministrs Kaspars Gerhards kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Rīgā, sveica Zemkopības ministrijas Gada balvas zivsaimniecībā “Lielais loms 2019” laureātus un veicināšanas balvu saņēmējus – zivsaimniecības nozares uzņēmējus un jaunos darbiniekus. Nominācijā “Jauns un daudzsološs nozarē” par laureātu kļuva Ādažu uzņēmuma SIA “KH Select” ražošanas vadītājs Jānis Beitāns.

Lasīt vairāk...

22.-24.XI Latvijas handbola čempionāta spēles Salaspilī un Murjāņos

  • Publicēts Sports

22.novembrī plkst. 20.00 Salaspils sporta namā kārtējo Latvijas dāmu handbola čempionāta spēli aizvadīs Salaspils sporta skolas komanda. Mājinieču pretinieces būs pašreizējās valsts čempiones Jēkabpils handbolistes. 23.un 24.novembrī Murjāņos notiks divas “SynotTip” virslīgas spēles – sestdien plkst. 15.00 MSĢ/”Lat2000” komanda tiksies ar “Dobeles Tenax” vienību, bet svētdien plkst. 13.00 ar “Celtnieks Rīga” handbolistiem.

Lasīt vairāk...

22.XI LBL otrās divīzijas spēle Ķekavā

  • Publicēts Sports

22.novembrī plkst. 20.00 basketbola klubs “Ķekava” savās mājās Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā uzņems Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas un sporta centra “Mēmele” basketbolistus. Sezonas pirmajās četrās spēlēs ķekavieši bija izcīnījuši divas uzvaras, bet baušķenieki zaudējuši pirmos trīs mačus.

Lasīt vairāk...

22.XI Saimnieču diena Pabažos

22.novembrī plkst. 19.00 Pabažu kultūras namā notiks Saimnieču dienas pasākumi. Kate (Lauma Špate), Katrīne (Inta Petrova) un Trīne (Skaidrīte Līce) aicina kopā dziedāt, dancot, līksmoties un piedalīties kulinārijas konkursā “Veselīgā šokolāde”. Dziedās “Zustrenes”, dejos “Asorti” un “Sunbeach”.

Lasīt vairāk...

Vidējais patēriņa cenu līmenis gada laikā palielinājies par 2,3 %

2019.gada oktobrī, salīdzinot ar 2018. gada oktobri, vidējais patēriņa cenu līmenis palielinājās par 2,3 %, liecina jaunākie Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Precēm cenas pieauga par 1,9 % un pakalpojumiem – par 3,0 %. Salīdzinot ar 2015. gadu, patēriņa cenas 2019. gada oktobrī bija par 9,3 % augstākas. Precēm cenas pieauga par 8,0 %, bet pakalpojumiem – par 12,8 %.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.