Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Ceturtdiena, 03 Janvāris 2019

Leonards Inkins. Krievija. No malas

Lasot latviešu patriotu rakstus bieži vai nu jālasa kādas no dzīves atrautas teorijas, vai arī raksti, kuros, kā mēdz teikt datorspeciālisti “pēc noklusējuma” mums automātiski pienākas tas un tas, tiek piesauktas dažādas konvencijas un pat ANO dokumenti.

Lasīt vairāk...

18., 27.I Romantiska komēdija "Jaungada taksometrs" Ķekavā un Baložos

  • Publicēts Kino

18.janvārī plkst. 19.30 Doles tautas namā Ķekavā un 27.janvārī plkst.17.00 Baložu pilsētas kultūras namā demonstrēs režisora Māra Martinsona jauno filmu “Jaungada taksometrs”. Vecgada vakars. Taksometra vadītājs Andrejs (Lauris Reiniks) jau gandrīz beidzis maiņu, kad aizmugurējā sēdeklī nejauši atstāta Jaungada dāvana viņam liek atcerēties raibo svinētāju kompāniju, kas tajā vakarā paviesojusies viņa automobilī...

Lasīt vairāk...

18.I Grupas "Big Al & The Jokers" koncerts Siguldā

18.janvārī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” mūzikas grupa “Big Al &The Jokers” ar vienreizējo solistu Aļģirdu Šuminsku uzsāks savu sesto koncertsezonu, skatītājiem sniedzot profesionālu un dzīvespriecīgu muzikālo priekšnesumu. Mūzikas grupa ir viena no retajām Latvijas grupām, kas uzstājas tik lielā sastāvā ar pilnu pūtēju sekciju, padarot iespējamas sarežģītas labāko “jive” “swing”, “rhythm’n’blues”, “rock’n’roll” skaņdarbu interpretācijas.

Lasīt vairāk...

18.I Kārļa Kazāka un Ginta Solas koncerts Rāmkalnos

18.janvārī plkst. 19.00 atpūtas parkā “Rāmkalni” Inčukalna novadā izskanēs mūziķu Kārļa Kazāka un Ginta Solas koncerts. Vakara noskaņās tiks izpildītas dziesmas: "Atstāj mani tepat", "Rāmi krastu skalos ūdens", "Kaijiņa" un "Dziesmas izloksnēs". Visas biļetes uz pasākumu jau pārdotas.

Lasīt vairāk...

Pedagoģe: Skolēni vieglprātīgi izturas pret drošību digitālajā vidē

Jau izsenis skolās lielākais skolēnu klupšanas akmens bijuši eksaktie un dabas zinību priekšmeti. Diemžēl šāda tendence saglabājas gadu no gada. Domāju, ka tās ir sekas prasību samazināšanai – skolā strādāju no laikiem, kad absolvēt varēja arī tad, kad pilnīgi visas atzīmes priekšmetos bija nesekmīgas. Līdz ar to ir situācija, kad neviens vairs nemācās konkrētus priekšmetus, jo gluži vienkārši bez tiem var iztikt.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.