Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Otrdiena, 08 Janvāris 2019

Aptauja: Darba dienās teju puse Latvijas iedzīvotāju mēdz izlaist pusdienas

Mūsdienu dzīves ritms kļūst arvien dinamiskāks, un nereti šķiet, ka visu darbu paveikšanai ar 24 stundām diennaktī ir par maz. Līdz ar saspringtu darba grafiku puse steidzīgo Latvijas iedzīvotāju laika taupīšanas nolūkos visbiežāk atsakās no tik nepieciešamās pusdienu pauzes un savu brīvo laiku ziedo virsstundu darbam, liecina “Narvesen” veiktā iedzīvotāju aptauja. Iedzīvotāju vērtējumā vissteidzīgākie ir medicīnas nozares darbinieki.

Lasīt vairāk...

19.I Latviešu dejas skolas absolventu koncerts Jaunolainē

19.janvārī plkst. 18.00 Jaunolaines kultūras namā paredzēts 8.Latviešu dejas skolas absolventu koncerts. Piedalās deju kolektīvi “Dardedze” (Rīga), “Artava” (Rīga), “Godi” (Ikšķile), “Balga” (Vecpiebalga), “Usma” (Usma), “Solis” (Burtnieku novads), “Viducis” (Jaunolaine) un Brocēnu kultūras nama un izglītības centra vidējās paaudzes deju kolektīvs.

Lasīt vairāk...

19.I Humora šovs "Smieties nav aizliegts" Katlakalnā

19.janvārī plkst. 19.30 Katlakalna tautas namā paredzēts humora šova "Smieties nav aizliegts" janvāra izlaidums. Īsas, humoristiskas ainas, kas top uz vietas skatītāju acu priekšā, par aktuālo un mazliet aizmirsto, par mums apkārtējiem un, protams, par pašiem mums. Piedalās Katlakalna Improvizācijas teātris Toma Zvejnieka vadībā.

Lasīt vairāk...

19.I Fonda "1836" muzikāls sarunu vakars "Latvijas stāsti" Carnikavā

19.janvārī plkst.17.30 Carnikavas tautas namā “Ozolaine” notiks fonda “1836” rīkots muzikāls sarunu vakars “Latvijas stāsti” kopā ar Miku Dukuru, Maigu Liepiņu un Robertu Briediņu. Tie ir iedvesmojoši stāsti par Latvijas cilvēkiem un vietām, tālākajiem Latvijas nostūriem un 1836 ceļa dārgumiem, kas ļaus tev lepoties par zemi, kurā dzīvo.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.