Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Piektdiena, 08 Februāris 2019

Sāk darboties jauna zāļu drošuma pārbaudes sistēma

Sestdien, 9. februārī Latvijā sāk darboties jauna zāļu drošuma pārbaudes jeb verifikācijas sistēma, lai novērstu risku, ka pacientiem tiek pārdotas vai izlietotas viltotas zāles. Jaunās sistēmas darbības pamatprincips ir, ka katru zāļu paciņu jau ražošanas procesā marķē ar unikālu kodu, un šis kods tiek pārbaudīts tieši pirms zāļu pārdošanas aptiekā vai izlietošanas ārstniecības iestādē.

Lasīt vairāk...

Kaspars Gerhards: Latvieši ir spējīgi uzņēmēji

Līdz ar Krišjāņa Kariņa valdības izveidošanu ministru amatus ieguvuši politikā un valsts pārvaldē līdz šim nebijuši cilvēki, tomēr ir ministri, kas saglabājuši iepriekšējo amatu. Ir arī tādi, kas ministra amatu pildījuši citās nozarēs. Viens no tiem ir Kaspars Gerhards, kurš iepriekšējā Saeimas sasaukumā bija vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, bet šajā ir apstiprināts zemkopības ministra amatā.

Lasīt vairāk...

Apbalvoti Ķekavas novada Ziemassvētku rotājumu konkursa uzvarētāji

7.februārī Depkina muižā norisinājās rotājumu konkursa “Uzmirdzi Ķekavas novadā 2018” apbalvošanas pasākums, kurā godināti 23 Ķekavas novada konkursa dalībnieki sešās nominācijās. Svinīgajā ceremonijā divās nominācijās – “Iedzīvotāju simpātija” un “Uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu logi un skatlogi” – uzvarētāja laurus plūca privātā pamatskola “Gaismas tilts 97”. Savukārt uzvaru uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu kategorijā jau otro gadu pēc kārtas guva Depkina muiža Rāmavā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.