Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Pirmdiena, 11 Marts 2019

Olaines stadiona futbola laukumam būs jauns segums

Olaines novada pašvaldība noslēgusi vienošanos ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) par mākslīgā seguma maiņu futbola laukumā Olaines stadionā. Vienošanās paredz, ka stadionā tiks izveidota LFF I kategorijas futbola stadionu prasībām atbilstoša infrastruktūra ar mūsdienu prasībām atbilstošu sintētisko futbola laukuma segumu.

Lasīt vairāk...

22.III Spēlfilma "Tēvs nakts" Berģos

  • Publicēts Kino

22.martā plkst. 19.30 kultūras centrā “Berģi” demonstrēs latviešu spēlfilmu “Tēvs nakts”. Pēc Ineses Zanderes romāna "Puika ar suni. Stāsts par nosargātu noslēpumu" motīviem tapusī filma stāsta par Žaņa Lipkes ģimenes centieniem glābt ebrejus Otrā pasaules kara laikā un bērna pieaugšanu traģiskā vēstures situācijā.

Lasīt vairāk...

22.–29.III Komēdija "Klases salidojums" Pierīgā

  • Publicēts Kino

22. martā plkst. 19.00 Ulbrokas kultūras namā, Inčukalna tautas namā un Vangažu kultūras namā, kā arī 26.martā plkst. 19.00 Babītes novada pašvaldības kultūrizglītības centrā Piņķos un 29. martā plkst. 19.30 Katlakalna tautas namā būs skatāma komēdija "Klases salidojums", kas vēsta par trīs draugu – četrdesmitgadnieku – piedzīvojumiem, gatavojoties klases vakaram.

Lasīt vairāk...

22.III Koncerts "Viva la Opera!" Mālpilī

22.martā plkst. 19.00 Mālpils kultūras centrā izskanēs koncerts "Viva la Opera!", kurā Svetlana Okuņa (vijole), Inga Sunepa (čells) un Ilze Ozoliņa (klavieres) iepazīstinās klausītājus ar klasiskās mūzikas zelta repertuāru Programmā: V. A. Mocarts, K. M. Vēbers, Š. Guno, Dž. Rosini, R. Vāgners, Ž. Masnē, D. Šostakovičs. Koncerta vadītāja Liene Jakovļeva stāstīs par operas vēsturi un iepazīstinās ar katru no koncertā atskaņotajām operām.

Lasīt vairāk...

Sācis darboties CVK uzziņu tālrunis par Eiropas Parlamenta vēlēšanām

No pirmdienas darbojas Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) uzziņu tālrunis par Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Tālruņa numurs ir 67049999, un, piezvanot uz šo numuru, var saņemt atbildes uz jautājumiem par vēlēšanu kārtību un balsošanas iespējām. CVK uzziņu tālrunis strādās darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00, bet vēlēšanu dienā un dienu pirms vēlēšanām – no pulksten 7.00 līdz 24.00.

Lasīt vairāk...

22.-23.III Stand-up izrāde "Humors pa latviski" Ikšķilē un Olainē

22.martā plkst. 19.00 Ikšķiles tautas namā un 23. martā plkst. 16.00 Olaines kultūras namā komiķa Maksima Trivaškeviča stand-up komēdijas izrāde "Humors pa latviski", kurā autors izstāstīs savus svaigākos jokus. Maksims Trivaškevičs ir viens no aktīvākajiem vietējās komēdijas scēnas pārstāvjiem, kurš nemitīgi priecē skatītājus visā Latvijā.

Lasīt vairāk...

22.III Darba birža "Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē"

22.martā no plkst. 12.30 Mārupes kultūras namā iespēja apmeklēt darba biržu “Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē”, ko rīko Mārupes novada dome kopā ar biedrību “Mārupes uzņēmēji” un “Biznesa vēstniecību”. Pasākumā darba meklētājiem būs iespēja iepazīties ar aktuālajām vakancēm. Savukārt uzņēmēji varēs apmeklēt lekciju un uzzināt vairāk par to, kas jāzina vadītājam, lai darbinieks gribētu ar prieku nākt uz darbu un darītu to iesaistot visu savu potenciālu.

Lasīt vairāk...

Viesturs Liepkalns: Būs jāmācās strādāt kopā

Partiju apvienība “Attīstībai/Par!” radās tikai īsu brīdi pirms Saeimas vēlēšanām, taču tas netraucēja gūt pietiekami un pat pārsteidzoši lielu vēlētāju atbalstu. Ir tikai loģiski, ka “Attīstībai/Par!” veidojošās partijas jau sāk gatavoties arī nākamajām pašvaldību vēlēšanām, tostarp Pierīgas novados.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.