Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Ceturtdiena, 31 Oktobris 2019

16.XI "Liliputu cirka" izrāde Ķekavā

16.novembrī plkst. 16.00 Ķekavas kultūras namā uzstāsies "Liliputu cirks" no Ukrainas. Izrādē ir iekļauta spēle ar apļiem, priekšnesums ar ķīniešu bļodiņām, muzikālā ekscentrika, ekvilibra priekšnesums, jautrie klauni, kā arī numuri ar dresētiem dzīvniekiem. Programmas īpašie dalībnieki ir mazākais teātra un kino aktieris Ivo Čapovskijs un neatkārtojamā Ludmila Nikolajevna. 

Lasīt vairāk...

16.-17.XI Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītie pasākumi Babītes novadā

16.novembrī plkst. 16.00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiālē “Vietvalži” Spuņciemā plānots Valsts svētku koncerts “Ar saknēm Latvijā” – piedalīsies mūsdienu deju grupa “Platīns”, popgrupas “Cool kids” un “Pīlādzīši”, amatierteātris “Kalambūrs”, čellists Ints Mūrnieks. Plkst. 20.00 svētku balle “Es mīlu tevi, Latvija”. Pasākumu vadīs Valters Krauze, spēlēs grupa „Ģirts Alsters un domubiedri”.

Lasīt vairāk...

16.-17.XI Izrāde "Čikāgas piecīši – atgriešanās" Baložos un Salaspilī

16.novembrī plkst. 15.30 Baložu pilsētas kultūras namā un 17.novembrī plkst. 15.00 Salaspils kultūras namā “Rīgava” paredzēta muzikāla izrāde "Čikāgas piecīši – atgriešanās". Populāri aktieri un dziedātāji ar sirsnību un lielu pietāti atveidos iemīļotās grupas uzstāšanos viņu jaunības laikā. Izrādes režisors ir Valdis Lūriņš. Piedalās Mārtiņš Egliens, Mārtiņš Brūveris, Ieva Sutugova, Rolands Beķeris, Marģers Eglinskis, Inita Sondore, Ginta Krievkalna.

Lasīt vairāk...

16.XI Otrā pārspēle par vietu Latvijas futbola virslīgā Olainē

  • Publicēts Sports

16.novembrī plkst. 14.00 Olaines stadionā notiks otrā pārspēle par vietu Latvijas futbola virslīgā nākamajā gadā – spēkiem otrreiz mērosies sporta klubs “Super Nova”, kas ierindojās otrajā vietā Latvijas pirmajā līgā, un futbola skola “Metta”, kas palika pēdējā vietā virslīgā. Pirmais mačs notika 13.novembrī Rīgā, sērijas uzvarētāji tiks noskaidroti divu spēļu summā. Pagājušajā gadā pārspēlēs par vietu virslīgā “Super Nova” divreiz piekāpās “Metta” vienībai 2:7 un 0:3.

Lasīt vairāk...

16.XI Babītes apkaimes darbnīca

16.novembrī plkst. 12.00 Babītes novada daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra filiālē “Babīte” biedrība “Pierīgas Partnerība” organizē Babītes apkaimes darbnīcu. Programmā: apkaimes iedzīvotāju iepazīšanās, apkaimes vajadzību un problēmu izzināšana.

Lasīt vairāk...

16.XI Orientēšanās seriāla "Siguldas kompass" 24.posms Siguldā

  • Publicēts Sports

16.novembrī plkst.12.00 Siguldā, pie Gleznotājkalna, notiks tautas orientēšanās seriāla “Siguldas kompass 2019” pēdējais 24.posms. Starta laiks no 12 līdz 14. Speciālās distances jaunajiem sportistiem pieejamas jau no 3-4 gadu vecuma, to ejot kopā ar vecākiem. Distances jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem sagatavotas atbilstoši vecuma un sarežģītības grupām.

Lasīt vairāk...

15.-17.XI Latvijas florbola čempionāta spēles Ķekavā un Spuņciemā

  • Publicēts Sports

15.novembrī plkst. 20.00 Ķekavas sporta kompleksā pirmo savstarpējo spēli Latvijas florbola virslīgas turnīrā aizvadīt abi Pierīgas klubi – “Ķekava” pret “LH.LV”/”Oxdog Ulbroka”. Sestdien plkst. 15.00 Spuņciemā Latvijas otrās līgas maču aizvadīs sporta kluba “Babīte” un FK “Vārme” florbolisti, stundu vēlāk sāksies spēle Ķekavā, kur pie “Ķekavas Bulldogs” florbolistēm viesosies Igaunijas izlasi, bet plkst. 20.00 “Ķekavas Bulldogs” vīri sacentīsies ar LU/FS “Masters” vienību. Vēl viena spēle Ķekavā plkst. 13.00 – “FK Ķekava” pret Igaunijas dāmu izlasi.

Lasīt vairāk...

15.XI Filma "Spiegs, kurš mans tēvs" Katlakalnā

  • Publicēts Kino

15.novembrī plkst. 19.30 Katlakalna tautas namā demonstrēs jauno filmu "Spiegs, kurš mans tēvs". Filma ir personisks stāsts par to, ko nozīmē piedzimt spiega ģimenē un atrasties aukstā kara aizskatuvē. Filma vēsta par tulkotājas un atdzejotājas Ievas Lešinskas-Geiberes dzīvesstāstu un notikumiem, kas risinājās pirms 40 gadiem.

Lasīt vairāk...

15.–17.XI Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītie pasākumi Baldones novadā

15.novembrī plkst. 19.30 Baldones vidusskolas zālē izskanēs Latvijas Armijas 100 gadadienai veltīts labdarības koncerts “Pieci pušķi, sešas zvaigznes” ar mērķi saziedot līdzekļus Brīvības pieminekļa izgaismošanai. 16.novembrī plkst. 11.00 Baldones vidusskolas stadionā tiks organizēts Latvijas svētku skrējiens “101. aplis Latvijas neatkarībai”. Savukārt 18.novembrī plkst. 16.00 paredzēts svētbrīdis pie Latvijas karoga Pilsētas skvērā pie Kultūras centra.

Lasīt vairāk...

15.–17.XI Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītie pasākumi Ķekavas novadā

15.novembrī plkst. 19.30 Ķekavas kultūras namā notiks Valsts svētku pasākums “Kokiem un cilvēkiem”, kura laikā tiks sumināti Ķekavas novada Goda pilsoņi un izskanēs svētku koncerts. Vienlaicīgi Baložu pilsētas kultūras namā par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai un Baložu pilsētas 28. dzimšanas dienai paredzēts koncerts “Mana sirds ir manas mājas” ar kultūras nama kolektīvu piedalīšanos, bet 22.00 balle ar grupu “Henrix”.

Lasīt vairāk...

Bioloģiskajiem lauksaimniekiem būs pieejama informācija par saimniekošanā atļautajiem mēslošanas līdzekļiem

Bioloģiskajiem lauksaimniekiem būs pieejama informācija par to, kurus mēslošanas līdzekļus un substrātus drīkst lietot bioloģiskajā lauksaimniecībā, paredz starpinstitūciju saskaņošanai nodotie grozījumi mēslošanas līdzekļu un substrātu identifikācijas, kvalitātes atbilstības novērtēšanas un tirdzniecības noteikumos.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.