Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Pirmdiena, 28 Oktobris 2019

13.XI Ojāra Vācieša prēmijas pasniegšanas sarīkojums un koncerts Carnikavā

13. novembrī plkst. 19.00 Carnikavas tautas namā "Ozolaine" gaidāms Ojāra Vācieša literārās prēmijas dzejā pasniegšanas sarīkojums "Dzejas pieskārieni", kuru vadīs aktieris Jānis Kronis. Skanēs Ojāram Vācietim, Imantam Ziedonim, Jānim Baltvilkam un citiem latviešu dzejniekiem veltīta koncertprogramma "Leģendu balsis". Ieeja bez maksas.

Lasīt vairāk...

12.-14.XI Florbola spēles Ikšķilē, Salaspilī un Spuņciemā

  • Publicēts Sports

12.novembrī plkst. 20.45 Ikšķiles vidusskolā Rīgas florbola čempionāta spēlē nūjas krustos FK “Ikšķile” un Armijas florbola kluba spēlētāji. 13.novembrī plkst. 20.00 Salaspils sporta namā paredzēta Latvijas florbola pirmās līgas spēle – “Saulkalnes” florbolisti uzņems LU/florbola skolas “Masters” komandu. 14.novembrī plkst.20.30 Spuņciema sporta zālē Latvijas otrās līgas mačs FK “Jūrmala” – SK “Slampe”/”Zevid”.

Lasīt vairāk...

12.XI LBL trešās divīzijas spēles Salaspilī un Carnikavā

  • Publicēts Sports

12.novembrī Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas jaunās sezonas kārtējās mājas spēles aizvadīs Salaspils un Carnikavas komandas. Salaspils sporta skolas audzēkņi plkst. 20.20 sporta namā sāks spēli pret BK “Jelgava”/BJSS  vienību, bet 10 minūtes vēlāk Carnikavas pamatskolā mājinieki uzņems basketbola klubu “Salacgrīva”.

Lasīt vairāk...

Aptauja: Lielākā daļa Baltijas iedzīvotāju uzskata, ka sauss gaiss veicina saslimšanu ar vīrusiem

Vairāk nekā 70% no Baltijas valstu iedzīvotājiem atzīst, ka sauss un piesārņots gaiss apkures sezonas laikā ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas izraisa tādas veselības problēmas kā pastiprinātu ādas un gļotādas sausumu un imūnsistēmas asāku reaģēšanu uz vīrusiem, secināts kompānijas "Philips" oktobra veiktajā aptaujā.

Lasīt vairāk...

12.XI Svētku koncerts "Manai tautai" Ādažos

12. novembrī plkst. 19.00 Ādažu kultūras centrā svētku koncertā "Manai tautai" uz vienas skatuves satiksies leģendārie dziedātāji Armands Birkens, Lorija Cinkuss (Vuda) un Ieva Akuratere – mākslinieki, kuri caur savu daiļradi stiprinājuši latviešu pašapziņu un, no jauna iededzot latviešu tautas dvēselisko uguni, apvienoja visu latviešu tautu.

Lasīt vairāk...

12.XI Izrāde bērniem "Kā kļūt par varoni?" Inčukalnā un Baldonē

12.novembrī pl.10.00 Inčukana tautas namā un plkst. 18.00 Baldones kultūras centrā būs skatāma teātra izrāde bērniem un vecākiem "Kā kļūt par varoni?". Trīs trušiem ir apnicis baidīties un drebēt kā apšu lapām. Viņi ir nolēmuši kļūt par varoņiem. Bet – kas ir varonis? Un – vai viegli par tādu kļūt? Izrādi veidojis režisors Armands Ekštets. Lomas izrādē atveido Armands Ekštets, Gerda Dinsberga un Inta Bankoviča.

Lasīt vairāk...

Jūrmalā izvietotas urnas suņu atkritumiem

Oktobrī Kauguru un Dubultu apkaimē ir izvietotas atkritumu urnas suņu ekskrementu savākšanai. Urnās ir pieejami speciāli maisiņi, kas paredzēti ekskrementu savākšanai. Izvietojot šādas atkritumu tvertnes, suņu saimniekiem tiks atvieglotas pastaigas ar dzīvniekiem un tiks radīti priekšnoteikumi vides sakoptībai, vēsta Jūrmalas pilsētas pašvaldība.

Lasīt vairāk...

Ergoterapeite Baiba Boženkova Krimuldā: Cilvēkiem aizvien biežāk ir skaidrs, kas ir ergoterapeits

Ergoterapijas profesija Latvijā pastāv nedaudz vairāk nekā 20 gadu. Jomas speciālisti var sniegt palīdzību tiem, kuri pārcietuši asinsrites traucējumus, kurus skāruši kustību traucējumi, galvas traumas, lūzumi, notikuši perifēro nervu bojājumi, politraumas u.c., kā arī palīdzēs cilvēkiem, kuriem nepieciešamas konsultācijas par vides pieejamību, ergonomikas principu pielietošanu darba vidē vai mājas ikdienas dzīves nodarbju veikšanas laikā.

Lasīt vairāk...

Ķekavas novada Uzņēmēju dienas aicina uz darbnīcām, lekcijām un kontaktbiržu

No 29.oktobra līdz 1.novembrim jau trešo reizi norisināsies Ķekavas novada Uzņēmēju dienas, kuru ietvaros notiks gan sociālajai uzņēmējdarbībai veltīts darbnīca-seminārs, gan uzņēmēju kontaktbirža, kurā būs iespējams  satikt dažādu nozaru pārstāvjus un izveidot jaunus biznesa kontaktus. Pašvaldībā pastāstīja, ka noritēs arī nu jau ikgadējais Jauniešu uzņēmīguma forums un Uzņēmēju gada balvas godināšanas ceremonija.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.