Menu
 

Piektdiena, 22 Aprīlis 2022

Policija pabeigusi izmeklēšanu lietā par nelegālās televīzijas izplatīšanu Latvijā, tostarp Pierīgā

Šā gada marta beigās Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 3.nodaļa (Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa) nodeva prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret četrām personām par nelegālas televīzijas izplatīšanu lielos apmēros. Izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka šīs personas nodrošināja nelegālas televīzijas pakalpojumus klientiem Pierīgā, Kurzemē un Vidzemē.

Lasīt vairāk...

Pārtikas nodrošināšana kļūst par nacionālās drošības jautājumu

Lai Latvijas iedzīvotājus pēc iespējas mazāk ietekmētu ekonomistu un finanšu ekspertu prognozētās pārtikas cenu un inflācijas pieauguma sekas tuvākajā nākotnē, kā arī pārtikas produktu piegāžu riski, Zemkopības ministrija ir parakstījusi sadarbības memorandu starp ministriju un Latvijas pārtikas ražotājiem un tirgotājiem. Ņemot vērā ģeopolitisko situāciju, kas ir izraisījusi neprognozējamu pārtikas ražošanas izejvielu un resursu cenu pieaugumu, tā radot aizvien pieaugošu pārtikas ražošanas pašizmaksas kāpumu, memoranda mērķis ir veicināt pirmās nepieciešamības pārtikas preču pieejamību patērētājiem, kā arī atbalstīt pārtikas ražotājus ģeopolitiskās krīzes ekonomisko seku pārvarēšanā.

Lasīt vairāk...

CSP: Pērn Latvijā ieradās vēl mazāk ārvalstu ceļotāju nekā 2020.gadā

2021.gadā Latviju apmeklēja 1,9 miljoni ārvalstu ceļotāju, kas ir par 39,5 % mazāk nekā 2020. gadā. Viņu kopējie izdevumi, salīdzinot ar 2020. gadu, samazinājās par 25 % un bija 179,9 miljoni eiro, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Visvairāk viesu Latvija uzņēma no Lietuvas (569 tūkstoši), Igaunijas (371 tūkst.), Krievijas (245 tūkst.), Vācijas (91 tūkst.), Apvienotās Karalistes (88 tūkst.) un Ukrainas (75 tūkst.).

Lasīt vairāk...

Pierīgā notiks stādu tirgi

Nacionālā botāniskā dārza rīkotie stādu gadatirgi, kur pulcējas gan tirgotāji, gan pircēji no visas Latvijas, jau kļuvuši par tradīciju un svarīgu notikumu dārzkopju dzīvē. Šogad pirmais gadatirgus Salaspilī notiks sestdien, 23. aprīlī. Kā ierasts, stādu sortimentu tirdziņā bagātinās arī Nacionālā botāniskā dārza stends, kur apmeklētāji varēs iegādāties tepat audzētus stādus.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.