Menu
 

Otrdiena, 24 Augusts 2021

Izbeidz tiesvedību "Olainfarm" mazākuma akcionāru prasībā atcelt "AB City" obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu

Administratīvā apgabaltiesa otrdien izbeidza tiesvedību, kas tika ierosināta sakarā ar AS "Olainfarm" akcionāru Mārča Judža un Agra Auces prasību atcelt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) lēmumu, ar kuru FKTK atļāva "AB City" izteikt obligāto AS "Olainfarm" akciju atpirkšanas piedāvājumu, aģentūrai LETA apstiprināja tiesā.

Lasīt vairāk...

Veselīgu uzkodu receptes, skolas gaitas atsākot

Vasaras sezona strauji tuvojas noslēgumam, un jau drīz bērni atkal atsāks skolas gaitas. Neatkarīgi no tā, vai skolēni mācību procesam seko līdzi klātienē vai attālināti, ir svarīgi rūpēties, lai tie ik dienu uzņemtu sabalansētu un veselīgu uzturu, kas ne tikai remdē izsalkumu stundu starplaikos, bet arī nodrošina nepieciešamo uzturvielu un vitamīnu uzņemšanu. Tas ir sevišķi būtiski augušam organismam, lai ļautu pilnvērtīgi koncentrēties mācībām, uzlabotu atmiņu un stimulētu smadzeņu darbību.

Lasīt vairāk...

Par jauno Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāju ievēlēts Māris Sprindžuks

Par jauno Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāju ievēlēts Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks. Savukārt par padomes priekšsēdētāja vietnieku – Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns, informē Rīgas plānošanas reģiona komunikācijas speciāliste Inese Ozoliņa.

Lasīt vairāk...

Patentu valde: Ievērojami pieaudzis Latvijā apstiprināto Eiropas patentu un pieteikto preču zīmju skaits

Šāgada pirmajā pusgadā par 32% pieaudzis apstiprināto Eiropas patentu skaits, kas ir par 244 Latvijā apstiprinātajiem Eiropas patentiem vairāk, salīdzinot ar tādu pašu laika posmu 2020.gadā. Savukārt preču zīmju reģistrācijas pieteikumi nacionālajā procedūrā palielinājās par 21%, kas ir par 121 pieteikumu vairāk nekā pērn, liecina Patentu valdes apkopotā informācija.  

Lasīt vairāk...

Kas padara suņus par cilvēku labākajiem draugiem?

Beznosacījumu mīlestība, pozitīvas emocijas un kompanjons uz mūžu. Suņu mīļotāji zina, ka mājdzīvnieks var būt cilvēka labākais draugs un vairot prieku. Zīmīgi, ka 26.augustā visā pasaulē pat svin Starptautisko suņu dienu. Bet vai tiešām ķepaiņu īpašnieki ir laimīgāki par citiem cilvēkiem?

Lasīt vairāk...

Bērnu vokālā studija "Knīpas un knauķi" aicina uz 50 gadu jubilejas koncertu Jūrmalā

Bērnu vokālā studija “Knīpas un knauķi” ielūdz uz jubilejas koncertu “Knīpām un knauķiem 50”, kas notiks 4.septembrī Dzintaru koncertzālē. Koncertā piedalīsies “Knīpas un knauķi”, komponisti un lieldraugi Andris Sējāns un Jānis Ķirsis, solisti Nauris Indzeris, Andris Sējāns, Laura Štoma un Sanita Sējāne. Koncerta režisore un scenārija autore – Inga Cipe. Horeogrāfes: Inga Cipe un Sanita Sējāne.

Lasīt vairāk...

"Tele2": Covid-19 laikā uz pusi samazinājies viedierīču zādzību skaits

Mobilo sakaru operatora “Tele2” dati liecina, ka pēdējā gada laikā, salīdzinot ar laiku pirms Covid-19 izraisītās pandēmijas, ir par 15% samazinājies apdrošināšanas pieteikumu biežums par bojātām viedierīcēm. Uzņēmumā gan prognozē, ka šādu pieteikumu biežums palielināsies līdz ar mācību procesa atsākšanos klātienē, kā arī aktīvāku cilvēku kustību ārpus mājām. Vairāk nekā uz pusi ir arī samazinājies viedierīču zādzību skaits, informē “Tele2” pārstāvji.

Lasīt vairāk...

"Latio": Iedzīvotāji steidz tērēt iekrājumus nekustamā īpašuma iegādei

Nekustamo īpašumu tirgus mājokļu segmentā bija apstājies vien dažus mēnešus - sākoties pandēmijai. 2020.gada decembrī bija rekordliels darījumu skaits. Savukārt 2021.gadā viss ir ritējis savu gaitu - gada pirmie mēneši bija klusāki, pēc tam tirgus atkal atdzīvojās. Turklāt nekustamo īpašumu eksperti brīdina - ja ir interese par īpašumu reģionos, tad ir pēdējais laiks rīkoties, jo kāpj cenas un samazinās piedāvājums. Par kvalitatīvu īpašumu gan Rīgā, gan reģionos pircēji šobrīd ir gatavi arī pārmaksāt, informē “Latio” Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja Evija Dzenīte. 

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.