Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Sestdiena, 25 Jūlijs 2020

Kā ietaupīt, pērkot datortehniku?

Covid-19 pandēmija ir būtiski ietekmējusi visas planētas dzīvi. Diemžēl tā negatīvi iespaidojusi arī 2020.gada ekonomisko aktivitāti. Un spēcīgāk, nekā tika domāts sākumā! Eksperti prognozē, ka atkopšanās būs pakāpeniska… un ne tik spoža, kā varētu vēlēties! Taču nav vērts steigties ar secinājumiem, ļauties panikai un kaut ko pārsteidzīgi vai nepārdomāti izdarīt. Uzņēmums MDATA neatkarīgi no situācijas pasaulē jau ir parūpējies par to, lai jūs varētu ietaupīt, pērkot datortehniku, turklāt labas kvalitātes.

Lasīt vairāk...

Toms Skujiņš: Carnikavu vēl joprojām saucu par savām mājām

Carnikavas novads ir mājas daudziem talantīgiem un Latvijā pazīstamiem cilvēkiem – dziedātājiem, režisoriem un sportistiem. Stāstu sērija “Ievērojami cilvēki Pierīgas pilsētās” šoreiz devās pašā Carnikavas sirdī, jo tieši šeit dzīvo Latvijas čempions šosejas riteņbraukšanā – Toms Skujiņš. “Rīgas Apriņķa Avīze” sazinājās ar sportistu, lai dzirdētu viņa stāstu par Carnikavas pilsētu.

Lasīt vairāk...

Pieci soļi uz drošu pārtikas patēriņu vasarā

Kvalitatīva pārtika un drošs tās patēriņš ir būtisks aspekts teju pusei no Latvijas iedzīvotāju, liecina 2019. gada “Eirobarometra” dati. Vasarīgi siltie laika apstākļi ir lieliski piemēroti brīvdabas piknikiem un dārza grilēšanas svētkiem, taču tie arī sniedz vidi baktēriju un citu patogēnu klātbūtnei pārtikā, kas var izraisīt saindēšanos ar ēdienu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.