Menu
 

Pirmdiena, 21 Jūnijs 2021

Pie saslimstības kumulatīvā rādītāja zem 100 ieviesīs atvieglojumus kafejnīcu terasēs, veikalos un attiecībā uz pulcēšanos

Ja saslimstības ar Covid-19 divu nedēļu kumulatīvais rādītājs būs mazāks par 100 saslimušajiem uz 100 000 iedzīvotāju, tad paredzēts ieviest atvieglojumus kafejnīcu terasēs, veikalos, kā arī attiecībā uz privātu un plašāku pulcēšanos, izriet no veselības ministra Daniela Pavļuta (AP) pirmdien paustā pēc koalīcijas sanāksmes.

Lasīt vairāk...

Aicina pievērst uzmanību, vai ozolus nav skārusi akūtā kalšanas slimība

Latvijā turpina izplatīties bīstama ozolu slimība – akūtā ozolu kalšana (Acute oak decline). Slimība novērota dažādās Latvijas vietās, slimības skartie ozoli aiziet bojā samērā ātri, parasti trīs piecu gadu laikā kopš simptomu parādīšanās. Valsts meža dienests aicina pievērst uzmanību ozolu stumbriem, un vai uz tiem nav manāmi slimības simptomi. Ja tie pamanīti, ziņot Valsts meža dienesta speciālistiem.

Lasīt vairāk...

Tokijas olimpisko spēļu šosejas riteņbraukšanas sacensībās Latviju pārstāvēs Skujiņš un Neilands

  • Publicēts Sports

Pirmdien Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) padome apstiprināja Latvijas sportistus, kuri pārstāvēs mūsu valsti Tokijas olimpisko spēļu šosejas riteņbraukšanas sacensībās grupas un individuālajā braucienā. Grupas braucienā startēs Toms Skujiņš un Krists Neilands, savukārt individuālajā braucienā, kur iespēju piedalīties Latvijas saņēma vien aizvadītās nedēļas beigās, mūsu valsts godu aizstāvēs carnikavietis Skujiņš, informēja LRF ģenerālsekretārs Toms Markss.

Lasīt vairāk...

Eksperts: Alkohols, karstums un neizgulēšanās – svētku riski uz ceļiem

Līgo svētkos šogad būs piecas brīvas dienas pēc kārtas, arī pulcēšanās ierobežojumi kļuvuši brīvāki, tāpēc liela daļa cilvēku visticamāk svinēs lielākās vai mazākās kompānijās, izbraucot ārpus pilsētas. Lai svētkus neaizēnotu auto negadījumi un skarba statistika, svētku norise jāplāno tā, lai izvairītos no nepieciešamības sēsties pie stūres. Tāpat jāatceras, ka nogurums, negulēta nakts un karstums, ko šogad sola sinoptiķi, arī var radīt negadījumu risku, ne tikai alkohola lietošana.

Lasīt vairāk...

CSP: Ražotāju cenu līmenis rūpniecībā maijā palielinājies par 2,1 %

2021.gada maijā, salīdzinot ar aprīli, ražotāju cenu līmenis Latvijas rūpniecībā palielinājās par 2,1 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Vietējā tirgū realizētajai produkcijai cenu līmenis palielinājās par 2,0 %, eksportētajai produkcijai – par 2,2 %. Eksportam uz eirozonas valstīm ražotāju cenu līmenis pieauga par 3,7 %, eksportam uz ārpus eirozonas valstīm – par 0,9 %.

Lasīt vairāk...

Foto: Latvijas Starptautiskās skolas biroja un mācību telpas Piņķos nodotas ekspluatācijā

Būvniecības valsts kontroles birojs ir oficiāli apstiprinājis, ka Latvijas Starptautiskās skolas (LSS) biroja un mācību telpu izbūve Babītes novada Piņķos ir pabeigta un tās nodotas ekspluatācijā. Ar šo telpu un foajē nodošanu ekspluatācijā noslēdzies trīs gadu ilgais būvniecības projekts, kura ietvaros uzcelts arī jauns ēkas korpuss 3688 kvadrātmetru (m2) platībā ar multifunkcionālu auditoriju mākslas nodarbībām, lieliskām mūzikas nodarbībām, telpām dabaszinātņu, dizaina un tehnoloģiju stundām, bagātīgi aprīkotām mācību klasēm un daudzām citām pilnībā no jauna uzbūvētām telpām.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.