Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Piektdiena, 04 Oktobris 2019

Kalniete: ES institūcijas un dalībvalstis pastiprināti gatavojas tam, ka Lielbritānija varētu izstāties bez vienošanās

Lielbritānijas premjerministra Borisa Džonsona pēdējā brīža "Brexit" plāna izvērtēšanai nav pietiekami daudz laika, tāpēc Eiropas Komisija (EK), Eiropas Parlaments (EP) un dalībvalstis pastiprināti gatavojas tam, ka Apvienotā Karaliste izstāsies bez vienošanās, aģentūrai LETA atzina EP deputāte Sandra Kalniete (JV).

Lasīt vairāk...

18., 22., 25.X Filma "Oļegs" Katlakalnā, Daugmalē un Ķekavā

  • Publicēts Kino

18.oktobrī plkst. 19.30 Katlakalna tautas namā, 22.oktobrī plkst. 19.30 Daugmales multifunkcionālajā centrā un 25.oktobrī plkst. 19.30 Doles tautas namā Ķekavā būs skatāma filma “Oļegs” (2019). Tā ir psiholoģiska drāma par jauna vīrieša cerībām uz labāku dzīvi – caur viesstrādnieka statusu un savas dzīves dziļāko bezdibeni tomēr atrodot spēku celties augšup.

Lasīt vairāk...

18.X Vīru folkloras ansambļa "Didgori" un vokālās grupas "Ēra" koncerts Siguldā

18.oktobrī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” izskanēs Gruzijas vīru folkloras ansambļa "Didgori" un vokālās grupas "Ēra" koncerts. Dzirdēt “Didgori” vīru balsis klātienē – tas ir neaizmirstams, iespaidīgs piedzīvojums: pasaules mūzika, improvizācijas, senais un mūsdienīgais, maigi dziedinošs vai ugunīgi kaislīgs. Koncertā skanēs tradicionālie daudzbalsīgie gruzīnu vīru dziedājumi – gan sakrālo, gan laicīgo tematiku aptveroši.

Lasīt vairāk...

18.X Filma "Spiegs, kurš mans tēvs" Ropažos un Ķekavā

  • Publicēts Kino

18.oktobrī plkst. 19.00 Ropažu kultūras centrā un plkst. 19.30 Doles tautas namā Ķekavā demonstrēs jauno filmu "Spiegs, kurš mans tēvs". Filma ir personisks stāsts par to, ko nozīmē piedzimt spiega ģimenē un atrasties aukstā kara aizskatuvē. Filma vēsta par tulkotājas un atdzejotājas Ievas Lešinskas-Geiberes dzīvesstāstu un notikumiem, kas risinājās pirms 40 gadiem.

Lasīt vairāk...

18.X Komēdija "Mēs un mūsu sieva" Piņķos

18.oktobrī plkst. 19.00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā Piņķos būs skatāma komēdija “Mēs un mūsu sieva”. Pasaules kārtība vīrietim ir tāda: sieva, savi bērni, sievas bērni, kopīgie bērni, draudzene, mīļākā, otra sieva, paziņas un gultas biedrenes. Kas notiek tad, ja sievai ir vīrs, otrs vīrs, bērns un vēl mīļākais? Kad viss ir sagriezts ar kājām gaisā? Un ja vēl vīrs to uzzina? Vai vīrieši rīkojas kā vīriem pienākas? Vai arī tomēr viņi mēģina neredzēt redzamo?

Lasīt vairāk...

18.X Normunda Rutuļa koncerts "Man nav žēl" Ādažos

18.oktobrī plkst. 19.00 Ādažu kultūras centrā koncertu "Man nav žēl" sniegs dziedātājs Normunds Rutulis. Maestro Raimonds Pauls Normundam sarakstījis 12 jaunas dziesmas, kas septembra sākumā tika publicētas albumā “Man nav žēl”. Tagad Normunds kopā ar instrumentālistiem un deju grupu viesojas dažādās Latvijas pilsētās, lai kopā ar skatītājiem baudītu gan jaunos skaņdarbus, gan arī sen zināmos, tautā iemīļotos hītus no 2003.gada  programmas “Lecam pa vecam”.

Lasīt vairāk...

18.X Koncerts "Skaņu raksti" Mercendarbes muižā

18.oktobrī plkst. 18.00 Mercendarbes muižas mājīgajās telpās Baldones novadā izskanēs koncerts "Skaņu raksti". Muzicēs: J. Dūmiņa mūzikas skolas akardeona nodaļas audzēkņi, Baldones bērnu kokļu studija "Dzītari", Daugmales bērnu folkloras kopa, akardeonistu ansamblis "Daži strūklakā".

Lasīt vairāk...

17.-19.X Florbola spēles Baložos, Spuņciemā un Ādažos

  • Publicēts Sports

17.oktobrī plkst.21.00 Baložu vidusskolā florbola klubs “Baloži” aizvadīs Rīgas atklātā čempionāta spēli pret “DTG” komandu. 18.oktobrī plkst. 18.00 Spuņciemā Latvijas otrās līgas turnīrā Babītes sporta kluba florbolisti sacentīsies ar sporta klubu “Lauciene”. Savukārt 19.oktobrī plkst. 18.00 Ādažu sporta centrā Latvijas pirmās līgas spēle – florbola klubs “SĀC” pret Kocēnu “Rubeni-1”.

Lasīt vairāk...

17.X Tikšanās ar pasaules apceļotāju un grāmatu autoru Pēteri Strubergu Inčukalnā

17.oktobrī plkst.18.00 Inčukalna bibliotēkā notiks tikšanās ar pasaules apceļotāju un vairāku grāmatu autoru Pēteri Strubergu. Viņš ir nenogurdināms pasaules apceļotājs un regulāri publicē ceļojumu aprakstus, rakstījis arī dzejoļus un humoreskas. P.Strubergs bieži viesojas bibliotēkās un skolās, lai tiktos ar lasītājiem, kuri ir atzinīgi novērtējuši grāmatās apkopotās ceļojumu piezīmes.

Lasīt vairāk...

17.X Tikšanās ar rakstnieku Juri Zvirgzdiņu Iksķilē

17.oktobrī plkst. 12.00 Ikšķiles tautas namā novada centrālā bibliotēka aicina uz tikšanos ar rakstnieku Juri Zvirgzdiņu. “Reiz senos laikos Kurzemē”, "Tobiasa blēņu stāsti”, “Franklina cepure”, “Pēdējais Pūķis un Artūrs Uū!”, “Lāča Bruņa medības” – tā ir neliela daļa no rakstnieka devuma bērnu literatūrā. Viņš divreiz saņēmis Pastariņu prēmiju, kā arī starptautisko Jāņa Baltvilka balvu bērnu literatūrā un grāmatu mākslā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.