Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Piektdiena, 01 Marts 2019

"KPV LV" reitings kopš oktobra krities trīs reizes

Partijas "KPV LV" pēdējo piecu mēnešu laikā kopš 13.Saeimas vēlēšanām piedzīvojusi būtisku popularitātes kritumu, partiju reitingā no otrās vietas noslīdot līdz septītajai, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma", atsaucoties uz socioloģisko pētījumu centra SKDS veikto aptauju.

Lasīt vairāk...

Ekonomiste: Darbaspēka trūkums cels algas arī šogad

Pērn vidējās darba algas izaugsme uzrādīja straujāko kāpumu pēdējo desmit gadu laikā. Vidējā bruto darba samaksa palielinājās par 8.4%, sasniedzot 1004 eiro. Salīdzinot ar 2000. gadu, kad vidējā bruto alga bija 213 eiro, pieaugums ir nepilnas piecas reizes. Algu pieaugumu pērn veicināja gan minimālās algas kāpums (no 380 eiro uz 430 eiro), gan darba ņēmējam labvēlīgā darba tirgus situācija.

Lasīt vairāk...

Tiesa no KM piedzen 9,3 miljonus eiro par labu LNB būvniekiem, ministrija spriedumu pārsūdzēs

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ir daļēji apmierinājusi Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) būvnieku - pilnsabiedrības "Nacionālo būvkompāniju apvienība" prasību un no Kultūras ministrijas (KM) par labu būvniekiem piedzinusi 9 272 319 eiro, kā arī tiesāšanas izdevumus 60 083 eiro. Savukārt KM aģentūrai LETA norādīja, ka spriedums tiks pārsūdzēts.

Lasīt vairāk...

Kaimiņi strīdas, lūžņi stāv nenovākti

“Rīgas Apriņķa Avīzes” redakcija pirms neilga laika saņēma Krimuldas novada Inciema iedzīvotāja Elmāra Karlsona vēstuli, kurā viņš sūdzas par savas daudzdzīvokļu mājas kaimiņiem. Viņi pie šķūnīšiem esot sakrāvuši metāllūžņus, būvgružus un nevajadzīgās mēbeles. Elmāra kungs, kurš pie sava šķūnīša iestādījis pat puķes, gribot dzīvot tīrā apkārtnē, tādēļ kaimiņu izdarības viņam traucē.

Lasīt vairāk...

Foto: Noslēdzies elegantais "Tenoru gads"

Ar skatītāju “bravo” saucieniem un sirsnīgiem aplausiem ceturtdien VEF Kultūras pilī noslēdzās eleganto koncertu “Tenoru gada” koncertu  virkne.  Galā koncertā piedalījās LNO solisti Raimonds Bramanis un  Juris Jope, aktieri Raimonds Celms un  Kristians Kareļins no Latvijas Nacionālā teātra un liepājnieks, Jaunā Muzikālā teātra aktieris  Marģers Eglinskis. Dziesmu pavadījumu nodrošināja pianista Anatolija Livčas instrumentālā grupa  (ģitāra – Artūrs Kutepovs, sitamie instrumenti – Uģis Krūskops).

Lasīt vairāk...

Siguldā būvniekiem būs jānovērš defekti vairākos asfaltēto ielu posmos

Siguldas novada pašvaldības speciālisti ir konstatējuši defektus vairākos ielu posmos, kuru pārbūve vai citi būtiski remontdarbi veikti pēdējos gados. Tā kā ielu un ceļu remontdarbu garantijas termiņš ir 36–60 mēneši, pašvaldības speciālisti lūguši posmu būvniekus pavasarī, iestājoties atbilstošiem laikapstākļiem, konstatētos defektus novērst.

Lasīt vairāk...

Parakstīts līgums par Mārupes pamatskolas jaunās piebūves projektēšanu un būvniecību 8,4 miljonu eiro apmērā

1.martā Mārupes novada dome parakstīja līgumu ar SIA “Arčers” par Mārupes pamatskolas jaunās piebūves un sporta laukuma projektēšanu, būvniecību un autoruzraudzību. Līgumu parakstīja Mārupes novada domes priekšsēdētāja vietniece Līga Kadiģe, SIA “Arčers” valdes locekle Maija Baltgalve un SIA “Arčers” valdes loceklis Mārtiņš Lāma.

Lasīt vairāk...

VARAM: Baltijas jūras vides stāvoklis nav vērtējams kā labs

  • Publicēts Vide

Pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pasūtījuma, ir izstrādāts Baltijas jūras vides stāvokļa novērtējums. Novērtējumā, kas veikts pēc 11 kritērijiem, secināts, ka jūrā ūdens kvalitāte atbilst normām un pārtikā lietojamās zivis ir drošas lietošanai uzturā, tomēr cilvēka radīto ietekmju dēļ, jūrā nonākot atkritumiem, piesārņojumam un klimata pārmaiņu ietekmē jūras vides stāvoklis kopumā nav vērtējams kā labs, informēja ministrijā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.