Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Ceturtdiena, 13 Janvāris 2022

23.I Kora "Anima" koncerts "Sakrālais džezs" Saulkrastos

23.janvārī plkst.17.00 Saulkrastu Kultūras centrā skanēs koncerts “Sakrālais džezs”, kurā piedalīsies Saulkrastu koris "Anima" diriģenta Matīsa Tuča vadībā, džeza pianists un slaveno elektrisko "Hammond" ērģeļu popularizētājs Latvijā Atis Andersons ar savu džeza trio, soliste Elīna Ose un stepa dejas grupa "Soul Tap". Koncerts veidots, lai kopīgi dalītos ar izcilā amerikāņu komponista Djūka Elingtona 20.gadsimta vidus daiļradi, jo īpaši to, kas veltīta ticības un brīvības tēmām.

Lasīt vairāk...

23.I Gludekļu un veļas mazgāšanas rīku izstāde "Nevienas krociņas!" Salas pagastā

No 23.janvāra līdz 10.martam Mārupes novada pašvaldības Babītes Kultūrizglītības centra filiālē “Vietvalži” Salas pagastā, Spuņciemā, aplūkojama neparasta izstāde “Nevienas krociņas!”, kurā savas gludekļu un veļas mazgāšanas rīku un piederumu privātkolekcijas interesantākos priekšmetus izrādīs Ilona Jahimoviča un Dmitrijs Zaicevs.

Lasīt vairāk...

22.-23.I Telpu futbola virslīgas spēles Salaspilī

  • Publicēts Sports

22.janvārī plkst.19.30 Salaspils sporta namā paredzēta “Optibet” telpu futbola virslīgas spēle, kurā futbola klubs “Raba” tiksies ar “FC Nikers” vienību. Vēl viens mačs Salaspilī paredzēts 23.janvārī plkst.19.30, kad vietējā sporta kluba “Kengaroos” futbolisti tiksies ar BFC “Daugavpils”.

Lasīt vairāk...

22.I Valtera Krauzes autorvakars Mālpils muižā

22.janvārī plkst.18.00 Mālpils muižā uz savu radošo autorvakaru aicina TV zvaigzne, aktieris, pasākumu vadītājs un vienkārši lielisks cilvēks Valters Krauze, kurš šajā gadā svin savu 50 gadu jubileju. Tūkstošiem cilvēku ir smējušies par viņa jokiem, līdz ar viņu atbildējuši uz nopietniem jautājumiem TV šovā "Es mīlu tevi, Latvija", priecājušies viņa vadītajos TV šovos, pasākumos un kāzās. Ir pienācis brīdis, kad Valters Krauze ar šiem stāstiem dalīsies ar skatītājiem. Ar muzikālajām ilustrācijām stāstus papildinās pianists Juris Kristons.

Lasīt vairāk...

22.I Olgas Rajeckas jubilejas koncerts "Mana svētku diena" Ulbrokā

22.janvārī plkst.18.00 kultūras centrā "Ulbrokas pērle" priecēs dziedātājas Olgas Rajeckas jubilejas koncerts “Mana svētku diena”. Koncertā piedalīsies mūziķi Tomass Ančs (čells) un Jānis Miltiņš (taustiņinstrumenti), bet par skaņu rūpēsies Ivo Bankavs. Pasākuma laikā būs skatāma Olgas Rajeckas tērpu un fotogrāfiju izstāde, kā arī varēs iegādāties mākslinieces radītās sveces. 

Lasīt vairāk...

ANO un ES amatpersonas kritizē Latviju, Lietuvu un Poliju par situāciju pie robežas ar Baltkrieviju

Latvija, Lietuva un Polija turpina izmantot "apšaubāmas metodes", lai neielaistu nelegālos imigrantus, kas mēģina iekļūt no Baltkrievijas, un liedz piekļuvi palīdzības organizācijām, kas cenšas palīdzēt migrantiem, kuri iestrēguši pierobežas rajonos, ceturtdien paziņojušas ANO Bēgļu aģentūras un Eiropas Savienības (ES) amatpersonas.

Lasīt vairāk...

22.I Koncerts "Trīs Latvijas tenoriem – 180" Lojā

22.janvārī plkst.18.00 Sējas Kultūras namā uz īpašu koncertu “Trīs Latvijas tenoriem – 180” aicina operdziedātāji – Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis un Miervaldis Jenčs. Kā pauž mākslinieki, šī būs ekskluzīva iespēja noklausīties viņu koncertprogrammu, kas sevī ietver populārākās dziesmas, kas gadu gaitā izskanējušas neskaitāmos viņu koncertos. Koncertā kopā ar “Trīs Latvijas tenoriem” uzstāsies pianists Māris Žagars, kā arī īpašie viesi Sonora Vaice un Laimis Rācenājs.

Lasīt vairāk...

22.I Barikāžu atcerei veltīts koncerts Mārupē

22.janvārī plkst.16.00 Mārupes Kultūras namā notiks svinīgs koncerts, kas veltīts 1991.gada barikāžu atcerei. Koncertā piedalīsies Mārupes Kultūras nama jauktais koris "Mārupe" ar koncertprogrammu "Vislatviskākais latvietis" un vidējas paaudzes deju kolektīvs "Mārupieši".

Lasīt vairāk...

21.-23.I Latvijas florbola čempionāta spēles Ķekavā un Ādažos

  • Publicēts Sports

21.janvārī plkst.20.00 “Ķekavas” komandas florbolisti savās mājās aizvadīs Latvijas virslīgas spēli pret Liepājas klubu “Kurši”. 22.janvārī plkst.15.00 Ķekavā paredzēta pirmās līgas spēle “Ķekavas Bulldogs” pret Talsu NSS/”Zerorisk”, bet plkst.16.00 “Ķekavas Bulldogs/NND” dāmu komandai – cīņa ar Cēsu “Lekringu”. Savukārt 23.janvārī plkst. 13.00 “FK Ķekava” florbolistes tiksies ar “Līgatnes” komandu. 23.janvārī plkst.17.00 vēl viena pirmās līgas spēle plānota Ādažu sporta centrā, kur sacentīsies FBK “SĀC” un FK “Madona”.

Lasīt vairāk...

1991.gada janvāra upuru piemiņas pasākumu Viļņā aizēno protestētāju izkliedzieni un trokšņošana

Ikgadējo Lietuvas 1991.gada 13.janvāra notikumu upuru piemiņas pasākumu pie Seima ceturtdien aizēnojusi protestētāju, galvenokārt vakcinācijas un Covid-19 dēļ noteikto ierobežojumu pretinieku, uzvedība - skaļi svilpieni, izkliedzieni un trokšņošana, ar ko prāva daļa sanākušo centās traucēt valsts vadītāju uzrunas.

Lasīt vairāk...

21.I Romantiska komēdija "Tabu" Katlakalnā

  • Publicēts Kino

21.janvārī plkst.19.30 Katlakalna Tautas namā demonstrēs režisora Andreja Ēķa jauno komēdiju “Tabu” par pāru savstarpējām attiecībām, kad iestājusies rutīna. Pieci mīloši pāri meklē jaunas emocijas, lai padarītu savu kopābūšanu vēl saskanīgāku, laimīgāku un kaislīgāku. Viņiem viss ir kārtībā – gan mīlestība, gan uzticība, gan cieņa – un ir kāda vēlme, par ko skaļi nemēdz runāt. Filmā piedalās: Zane Daudziņa, Kaspars Gods, Mirdza Martinsone, Pēteris Gaudiņš, Klinta Reinholde, Jurijs Djakonovs, Zane Aļļēna, Uldis Anže, Māra Sleja, Daiga Gaismiņa un Ģirts Krūmiņš.

Lasīt vairāk...

21.I Liepājas Leļļu teātra izrāde "Ežumilla. Mežlaumiņa Baigajā biezoknī" Piņķos

21.janvārī plkst.19.00 Mārupes novada pašvaldības Babītes Kultūrizglītības centrā Piņķos būs skatāma Liepājas Leļļu teātra izrāde "Ežumilla. Mežlaumiņa Baigajā biezoknī". Mežlaumiņa ir mazliet mežonīga radība, kurai uz galvas ir žuburi, bet sirdī – drosme, kas robežojas ar nekaunību. Kādu dienu viņa negaidīti ierodas Baigajā biezoknī – vienkārši nokrīt no debesīm tējkannā, kas pārvietojas pa gaisu iekarināta balonā. Ezis, vāverīte, pūce, susurs, lācis un citi Baigā biezokņa iemītnieki iesākumā nezina, kā tikt galā ar nevaldāmo mežlaumiņu, tomēr galu galā viņi kļūst par labiem draugiem.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.