Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Pirmdiena, 10 Janvāris 2022

20.I Latvijas florbola virslīgas spēles Ādažos un Ulbrokā

  • Publicēts Sports

20.janvārī plkst.19.30 Ādažu sporta centrā notiks Latvijas florbola virslīgas spēle – Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas klubs “SĀC” sacentīsies ar “Ķekavas” florbolistiem. Trešais Pierīgas klubs virslīgā “Oxdog Ulbroka LU” plkst.20.15 Ulbrokas sporta kompleksā uzņems RTU/“Rockets” florbolistus.

Lasīt vairāk...

20.-21.I Jaunatnes hokeja līgas spēles Piņķos

  • Publicēts Sports

20.un 21.janvārī plkst.18.30 “inbox.lv” ledus hallē Piņķos paredzētas divas Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēles. Laukuma saimnieku HK “Rīga” hokejistu pretinieki būs Maskavas komanda “Kriļja sovetov”. Rīdzinieki MHL Rietumu grupas turnīra tabulā ieņem 15.vietu, bet maskavieši ir astotie.

Lasīt vairāk...

20.I "S!-Slēpo 2022" treniņsacensību seriāls distanču slēpošanā Siguldā

  • Publicēts Sports

20.janvārī plkst.18.00 “Fischer” Slēpošanas centrā Siguldā plānotas "S!-Slēpo 2022" distanču slēpošanas treniņsacensību seriāla pirmais posms. Pašiem mazākajiem slēpotājiem no SV6 un SV8 grupām jāveic 400 metru distance (2x200 metri), SV10, SV12 un SV14 grupu dalībniekiem jāveic 1,2 kilometru distance, SV16, SV meistari, S40 un SV50 – 3,6 kilometru distance (3x1,2 kilometri) un SV juniori, SV20, SV30, V40 – 6 kilometru distance (5x1,2 kilometri).

Lasīt vairāk...

20.I Barikāžu aizstāvju atceres dienas pasākums Lēdurgā

20.janvārī plkst.15.00 Lēdurgas Kultūras namā tiks atzīmēta 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres diena ar videomateriāla demonstrēšanu par lēdurdziešu dalību barikādēs, atmiņu stāstiem, fotogrāfiju izstādi, ugunskuru, tēju, maizītēm. 20.janvāra vakarā ikviens aicināts uz mirkli piestāt pie ugunskura, lai atminētos un ieklausītos Lēdurgas Kultūras nama vīru kopas iedziedātajās dziesmās.
Lasīt vairāk...

Pūce: Saistībā ar Covid-19 izplatību pagaidām nekādi papildu ierobežojumi netiek plānoti

Saistībā ar Covid-19 izplatību pagaidām nekādi papildu ierobežojumi ekonomikai un sabiedrībai netiek plānoti un lēmumi šajā jautājumā tiks pieņemti atbilstoši saslimstības gaitai, pirmdien pēc koalīcijas sanāksmes, atsaucoties uz Veselības ministrijas sniegto informāciju, pauda "Attīstībai/Par!" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Juris Pūce.

Lasīt vairāk...

SPKC: Decembrī balstvakcīnu saņēmušie cilvēki slimnīcā nonākuši 7,5 reizes retāk

Decembrī Latvijā cilvēkiem ar primāro vakcināciju Covid-19 infekcija konstatēta 1,7 reizes retāk nekā nevakcinētajiem vai daļēji vakcinētiem, salīdzinot saslimstības intensitāti (uz 100 000 iedzīvotajiem) vakcinēto un nevakcinēto/daļēji vakcinēto cilvēku vidū, bet tiem, kuri bija saņēmuši arī balstvakcināciju, saslimstība tika reģistrēta 5,5 reizes retāk, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Lasīt vairāk...

Pēteris Strautiņš: Preču eksports šogad atdzisīs

Preču ārējās tirdzniecības novembra dati ir rozīne uz kūkas. Aizvadītais gads bija izcils preču eksportētājiem, novembrī tika sasniegts vēl viens visu laiku rekords – pie citu valstu pircējiem nonāca preces 1,635 miljardu eiro vērtībā. Turpretim imports salīdzinājumā ar augusta rekordu samazinājās gandrīz par piektdaļu, līdz ar to preču imports pārsniedza eksportu tikai par 1,4%.

Lasīt vairāk...

19.I Animācijas filma "Dullā vista Turu" Jaunolainē

  • Publicēts Kino

19.janvārī plkst.18.30 Jaunolaines Kultūras namā demonstrēs animācijas filmu "Dullā vista Turu". Turu izskatās neparasti un nedēj olas – tas viņu padarījis par apsmieklu citām vistām. Bet viņas dzīve spēji mainās dienā, kad bijusī mūzikas skolotāja Izabella pieņem Turu uz dzīvi savā fermā un atklāj vistas slepeno talantu – viņa saprot cilvēkus, runā viņu valodā un turklāt arī skaisti dzied. Kad Izabella nonāk slimnīcā, Turu dodas ceļā, lai draudzeni atrastu. Ceļā viņa satiek Matiasu, kura tēvs ir cirka īpašnieks. Kopā viņi izveido priekšnesumu, kas Turu padara slavenu...

Lasīt vairāk...

Valentīndienas koncertā "Musique d'amour" skanēs skaistākās operešu melodijas

8.februārī plkst.19 VEF Kultūras pilī Operetes teātris aicina uz teatralizētu Valentīndienas koncertprogrammu “Mīlestības mūzika” (“Musique d'amour”).  “Šī koncertprogramma ar Vīnes šarmu būs mūzika ar mīlestību par mīlestību; mūzika, kuru mīlam un pazīstam. Esam noilgojušies pēc tikšanās ar klausītājiem, tāpēc, veidojot šo programmu, šoreiz īpaši esam ieklausījušies Operetes teātra skatītāju izteiktajos lūgumos. Skanēs skaistākās operešu ārijas un dueti, fragmenti no publikas iemīļotākajām operetēm un mūsu koncertprogrammām,” pavēstīja Operetes teātra mākslinieciskā vadītāja Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Lasīt vairāk...

56% autovadītāju gada laikā atkārtoti pārkāpuši satiksmes noteikumus

2020.gadā Valsts policija veica pētījumu par atkārtotiem ātruma pārkāpumiem ceļu satiksmē. Pētījuma rezultātā tika iegūti dati par 592 personām, kuras laika periodā no 2019. gada 1.jūnija līdz 2020. gada 31. maijam ir vismaz divas reizes pārkāpušas atļauto braukšanas ātrumu vairāk par 31 km/h. Kā norāda Valsts policijā, lai gūtu plašāku ieskatu par atlasīto personu paradumiem piedaloties ceļu satiksmē, tika uzskaitīti visa veida pārkāpumi četru gadu periodā (2016. līdz 2020. gads).

Lasīt vairāk...

Par pieciem miljoniem eiro būvēs jaunu Ulbrokas vidusskolas korpusu un paplašinās ēdnīcu

Ropažu novada pašvaldība noslēgusi līgumu ar piegādātāju apvienību "LP", kas sastāv no diviem biedriem SIA “LAGRON” un SIA “Pillar Contractor” par Ulbrokas vidusskolas piebūves būvniecību. Projekta mērķis ir paplašināt esošo Ulbrokas vidusskolas ēdnīcu un uzbūvēt jaunu sākumskolas  korpusu ar ietilpību līdz 385 skolēniem. Ēdnīcas un sākumskolas piebūves būvniecības plānotās  izmaksas ir 5 035 534,67 eiro (bez pievienotās vērtības nodokļa), liecina Ropažu novada pašvaldības informācija.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.