Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Otrdiena, 25 Septembris 2018

Lielbritānijas valdība nolemj nedot priekšroku ES pilsoņiem pēc "Breksita"

Lielbritānijas valdība nolēmusi, ka pēc valsts izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) visiem tiks piemēroti vienādi imigrācijas noteikumi, proti, ES pilsoņiem nebūs nekādu priekšrocību, salīdzinot ar citu valstu pilsoņiem, otrdien ziņo britu raidorganizācija BBC. Valdības lēmums ir saskaņā ar neatkarīgās Migrācijas komitejas rekomendācijām, ko atbalstījuši arī leiboristi.

Lasīt vairāk...

Baltijas Asamblejas balvu literatūrā piešķirs Gundegai Repšei

25. septembrī Saeimā vērtējot Baltijas Asamblejas (BA) balvas kandidātus, starptautiska žūrija lēma 2018. gada balvu literatūrā piešķirt rakstniecei Gundegai Repšei par vēsturiskās romānu sērijas “Mēs. Latvija, XX gadsimts” ideju, koncepciju un kuratores darbību 13 romānu izdošanā, kā arī par romānu “Bogene” kā vienu no šīs sērijas darbiem.

Lasīt vairāk...

"Kodols" iesaka. Baseins tonusam

Mūsdienu problēma – mazkustīgums. Mēs pavadām ļoti daudz laika pie datora, laiks paskrien ātri, līdz saprotam, ka visa diena ir pavadīta faktiski bez kustībām. No rīta mostamies miegaini, slinki un apātiski. Pamanīju, ka arī man sāk "uzbrukt" rudens depresija.

Lasīt vairāk...

Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā aicina uz Rudens ražas svētkiem

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ielūdz uz krāšņajiem Rudens ražas svētkiem 30. septembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00. Svētku viesiem būs iespēja iegādāties dažādus vietējos lauku labumus un amatnieku darinājumus bagātīgajā Miķeļa dienas tirgū, nogaršot vilinošo Saberu ķirbju zupu un doties skanīgās rotaļās ar folkloras kopu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.