Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Otrdiena, 10 Septembris 2019

20.-22.IX Latvijas florbola virslīgas spēles Ķekavā un Ulbrokā

  • Publicēts Sports

20.un 21.septembrī sezonas pirmās mājas spēles Latvijas virslīgas čempionātā aizvadīs abi Pierīgas vīru florbola klubi. Piektdien plkst.20.00 Ķekavā mājinieki uzņems Bauskas florbolistus, bet sestdien plkst. 19.00 Ulbrokā “Latvijas Hipotēka” / “Oxdog Ulbroka” sacentīsies ar Cēsu “Lekringu”. Pirmās spēles šosezon arī abām Ķekavas dāmu komandām – sestdien plkst. 16.00 ar Igaunijas izlasi spēlēs “Ķekavas Bulldogs”, bet svētdien plkst. 13.00 FK “Ķekava” florbolistes.

Lasīt vairāk...

20.IX Guntara Rača muzikāli literārā programma "Mīlestība ir" Mārupē

20.septembrī plkst. 19.00 Guntars Račs ar savu jauno muzikāli literāro programmu “Mīlestība ir” priecēs skatītājus Mārupes Kultūras namā. Autorvakarā Mārupes Kultūras namā piedalīsies grupas “Saldās sejas” un “bet bet” dalībnieki Uģis Tirzītis (ģitāra) un Andris Alviķis (bass). Īpašie viesi – dziedātāja Katrīna Bindere, kā arī vēl pavisam jauniņā dziedātāja Kristena Cīrule un vēl kādi, iepriekš neizziņoti viesi.

Lasīt vairāk...

20.IX Raimonda Paula un Andra Bērziņa koncerts "Es šonakt sēdēšu uz jumta" Ķekavā

20.septembrī plkst.19.00 Ķekavas kultūras namā notiks maestro Raimonda Paula un aktiera Andra Bērziņa koncerts “Es šonakt sēdēšu uz jumta”. Jaunajā dzejas un dziesmu programmā ir divpadsmit īpaši A. Bērziņam rakstītas jaunas dziesmas ar Leona Brieža, Guntara Rača un Jāņa Petera vārdiem, gaidāmi arī Imanta Ziedoņa, Viljama Šekspīra, Māras Zālītes, Raiņa un citu izcilu dzejnieku dzejas lasījumi Andra Bērziņa interpretācijā.

Lasīt vairāk...

20.IX Animācijas filma "Lielais ceļojums" Jaunolainē un Ķekavā

  • Publicēts Kino

20.septembrī plkst.18.30 Jaunolaines kultūras namā un 22.septembrī plkst. 11.00 Doles Tautas namā Ķekavā demonstrēs bezmaksas animācijas filmu visai ģimenei "Lielais ceļojums". Filma vēsta par kādu izklaidīgu stārķi, kurš ir sajaucis adreses un aiznesis lācim pandu mazuli. Kārtībai jābūt, tāpēc lācis nolemj nogādāt mazuli īstajiem vecākiem. Kopā ar ceļabiedriem – zaķi, alni, pelikānu, vilku un tīģeri – lācis mēro grūto un raibiem piedzīvojumiem bagāto ceļojumu uz Dienvidķīnu.

Lasīt vairāk...

20.-21.IX Leļļu izrāde "Nelūgtais ciemiņš" Krimuldā un Berģos

20.septembrī plkst.10.00 Krimuldas tautas namā un 21.septembrī plkst. 11.00 kultūras centrā “Berģi” radošā apvienība "Teātris un es" piedāvā leļļu izrādi bērniem pirmsskolas un sākumskolas vecumā "Nelūgtais ciemiņš".  Vāvere un viņas draugi dzīvoja mierīgu dzīvi, līdz kādu dienu viņi izdzirdēja dīvainu skaņu… Pie viņiem ir ieradies nelūgts ciemiņš! Lielām ausīm, milzīgām acīm un briesmīgi garu un baisu degunu! Kas ir šis svešinieks, un ko viņš te meklē? 

Lasīt vairāk...

20.IX Olimpiskā diena Salaspilī

20.septembrī plkst.10.00 Salaspils sporta namā, tāpat kā daudzviet citur Pierīgā, norisināsies LOK rīkotās Olimpiskās dienas pasākumi, ko ievadīs olimpiskā vingrošana. Izglītības iestāžu audzēkņi iepazīsies ar dažādiem olimpiskajiem sporta veidiem un to spēles noteikumiem, piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī radošajos konkursos. Pirmskolas un sākumskolas izglītības iestāžu bērniem būs iespēja piedalīties zīmējumu konkursā, kur dalībniekiem būs uzdevums uzzīmēt Latvijas olimpiskās komandas talismanu.

Lasīt vairāk...

Juridiskā komisija konceptuāli atbalsta nepilngadīgo kriminālatbildības reformu

Saeimas Juridiskā komisija otrdien pirmajam lasījumam Saeimā atbalstīja grozījumus Krimināllikumā un Kriminālprocesa likumā, ar kuriem paredzēts īstenot nepilngadīgo kriminālatbildības reformu. Grozījumu mērķis ir samazināt to gadījumu skaitu, kad nepilngadīgajiem piemēro kriminālatbildību, un veicināt viņu veiksmīgāku integrāciju sabiedrībā un darba tirgū.

Lasīt vairāk...

Kā jūtas skolēni, un kā viņiem palīdzēt?

Sācies jaunais mācību gads, un tas nes līdzi dažādas emocijas, ne vienmēr tikai pozitīvas. Šķiet, ka priekšplānā izvirzās sarunas par izglītības saturu, pedagogu atalgojumu, bet mazāk tiek runāts par to, kā jūtas skolēni un kur vērsties, ja nepieciešams emocionāls atbalsts.

Lasīt vairāk...

No 13.līdz 15.septembrim Rīgā un Pierīgā notiks militārās mācības "Rīgas zobens 2019"

No 13. līdz 15. septembrim Nacionālo bruņoto spēku ikgadējo mācību “Namejs” ietvaros Zemessardzes 1. Rīgas brigāde organizēs mācības “Rīgas zobens 2019”, kas notiks dažādās Rīgas apkaimēs. Mācību teritorija aptvers gan atsevišķas Rīgas apkaimes (Bolderāja, Jugla, Čiekurkalns, Teika, Pleskodāle, Šmerlis, Pļavnieki, Torņakalns, Ziepniekkalns), gan Mārupes, Garkalnes, Stopiņu, Bauskas un Iecavas novadus.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.