Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Ceturtdiena, 13 Februāris 2020

"Orkla Latvija" šogad turpmākā attīstībā investēs vairāk nekā 4 miljonus eiro

“Orkla Latvija” 2020. gadā plāno investēt vairāk nekā četrus miljonus eiro organizācijas attīstībā, ilgtspējas stratēģijas īstenošanā, kā arī jaunos un inovatīvos produktos. Kopš 2015. gada ražošanā, neskaitot pirkšanas un pārdošanas darījumus, “Orkla” ir investējusi vairāk nekā 40 miljonus eiro Latvijas biznesa attīstībā, bet līdz 2023. gadam ieguldījumu apjoms pieaugs vairākas reizes.

Lasīt vairāk...

Sākas XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skašu maratons

13.februārī ar Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālu-konkursu “No baroka līdz rokam” aizsāksies intensīvākais laiks ceļā uz XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem – skates, kurās tradicionāli tiek pārbaudīta koprepertuāra apguve un noskaidroti svētku dalībnieki.

Lasīt vairāk...

2.III Leļļu teātra izrāde "Pūces piens" Zaķumuižā

2.martā plkst. 11.00 Ropažu novada Zaķumuižas kultūras centrā būs skatāma Rīgas leļļu teātra izrāde "Pūces piens". Rūķu vīram vārdā Ķērpītis ļoti garšo piens, bet nepatīk pūces. Viņš nolemj padzīt Pūci no piemājas meža, lai varētu Pūces ūjināšanas netraucēts baudīt pienu. Taču līdz ar Pūces pazušanu Ķērpīša govs nez kāpēc sāk dot aizvien mazāk un mazāk piena, līdz piens pazūd pavisam. Izrādās, ka dabā viss ir saistīts un Pūce ieņem savu svarīgo vietu dabas procesu ķēdē, kas ļauj augt sulīgam āboliņam...

Lasīt vairāk...

1.III Improvizācijas teātra "PLIT" pavasara izrāde Carnikavā

1.martā plkst. 18.00 Carnikavas tautas namā “Ozolaine” jauno mēnesi pozitīvās emocijās sākt aicina improvizācijas teātris "PLIT" ("Pasaulē labākais improvizācijas teātris"). "PLIT” apvieno atraktīvus jauniešus, kuri labprāt pavada laiku, mācoties improvizēt un izklaidēt publiku ar humoristiskām izrādēm. "PLIT" vadītājs ir Latvijā populārā improvizācijas teātra "Spiediens" dalībnieks, carnikavietis Juris Kozlovskis, kurš "PLIT" saimē ieguvis titulu "Nēģu barons". Ieeja par ziedojumiem sadarbībā ar “palīdzēsim.lv”.

Lasīt vairāk...

1.III Spēlfilma "Klases salidojums 2" Raganā, Salaspilī un Inciemā

  • Publicēts Kino
1. martā plkst. 16.00 Krimuldas tautas namā un Salaspils kultūras namā "Rīgava" un plkst. 19.00 Inciema torņa ēkas 3. stāva zālē būs iespēja noskatīties spēlfilmu “Klases salidojums 2”. Visiem trim draugiem ir jāpaspēj gan uz bērēm, gan sarīkot Tomam vecpuišu balli, gan arī nokļūt uz Toma kāzām. Personīgās problēmas, “draugu būšana” un ciešais laika nogrieznis ievelk trīs draugus trakos piedzīvojumos.
Lasīt vairāk...

1.III Izrāde "Vafeļu sirdis" Babītes novada "Vietvalžos"

1.martā plkst. 16.00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiālē “Vietvalži” Spuņciemā būs iespēja noskatīties Istabas teātra izrādi bērniem un vecākiem “Vafeļu sirdis”, kas tapusi pēc Marijas Parras grāmatas “Vafeļu sirdis” motīviem. Galveno – Lēnas Līdas – lomu atveidos Laura Siliņa, darbojoties kopā ar savu palīgu, rekvizītu un draugu – matraci. Darbosies saldumu kafejnīca. Biļetes iespējams iegādāties KIC “Vietvalži” pie administratora. Ierobežotā vietu skaita dēļ skatītāji aicināti biļetes iegādāties laicīgi.

Lasīt vairāk...

1.III Komēdija "Sirēna un Viktorija" Katlakalnā

1. martā plkst. 16.00 Katlakalna tautas namā ar režisora Feliksa Deiča komēdiju “Sirēna un Viktorija” viesosies aktieri Aīda Ozoliņa, Jakovs Rafalsons un Gunta Virkava.  Aleksandra Gaļina lugā “Sirēna un Viktorija” divas sievietes ir kā pretpoli, kas nemanot ļaujas piedzīvojumiem ar noslēpumainu vīrieti. Viena ir vientuļa skolotāja ar angļu gramatiku somā, bet otra – izbijusi biznesmene ar skotu viskiju uz galda. Abas dāmas ir pietiekoši atšķirīgas, bet tajā pašā laikā līdzīgi vientuļas, kuru dzīvi sagriež kājām gaisā vīrietis. Noslēpumainais svešinieks sola piepildīt dāmām visslēptākās vēlēšanās. Rodas jautājums, vai daudzsološais vīrietis ir tas, par ko uzdodas? 

Lasīt vairāk...

1.III Latvijas handbola pirmās līgas spēle Ulbrokā

  • Publicēts Sports

1.martā plkst. 15.00 Ulbrokas sporta kompleksā paredzēta Latvijas handbola pirmās līgas spēle, kurā otro reizi sezonā sacentīsies abi Pierīgas klubi – Ulbrokas sorta kluba komanda uzņems “Salaspils” handbolistus. Abu komandu pirmā apļa spēlē Salaspilī mājinieki svinēja uzvaru 33:25.

Lasīt vairāk...

1.III Masļeņicas svinēšana Salaspilī

1.martā plkst. 13.00 pie Salaspils sporta nams notiks tradicionālā Masļeņicas svinēšana. Apmeklētājiem tiks piedāvāta svētku izklaides programma ar spēlēm, rotaļām un dančiem visai ģimenei. Uz skatuves ar priekšnesumiem svētku apmeklētājus priecēs Salaspils kolektīvi – vokālais ansamblis “Sunrise”, deju ansamblis  “Карусель” un krievu dziesmu ansamblis “Otrada”. Svētku kulminācijā, kā jau ierasts, tradicionālā lielās salmu lelles dedzināšana, kas simbolizē atvadīšanos no ziemas pirms sagaidām pavasari un sauli.

Lasīt vairāk...

29.II, 1.III Latvijas florbola čempionāta ceturtdaļfināla spēles Ulbrokā

  • Publicēts Sports

29.februārī plkst. 19.00 un 1.martā plkst.17.00 Ulbrokas sporta kompleksā paredzētas pirmās divas Latvijas florbola čempionāta ceturtdaļfināla sērijas spēles – laukuma saimnieki “LH.LV”/”Oxdog Ulbroka” florbolisti uzņems Liepājas komandu “Kurši/Ekovalis”. Sērija ritēs līdz četrām uzvarām. Ulbrokas komanda pamatturnīru beidza otrajā, bet liepājnieki – septītajā vietā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.