Menu
 

Sestdiena, 04 Janvāris 2020

Padomi pareizā datora procesora iegādei

Visiem datoriem ir nepieciešamas mātesplates, un katrai mātesplatei ir nepieciešami procesori (CPU – Central Processing Unit). CPU uzdevums ir nodrošināt datu apstrādi, un tas nosaka, cik daudz datu dators var vienlaikus apstrādāt, un cik ātri tie tiek apstrādāti. Galvenās lietas, kas jāņem vērā, pērkot procesoru, ir nepieciešamo kodolu skaits, kam dators tiks izmantots, procesora saderība un procesora ātrums.

Lasīt vairāk...

Pensionāru federācija mudinās pārskatīt PVN zālēm un ļaut priekšlaicīgi pensionēties cilvēkiem, kuri uzaudzinājuši bērnu

Turpmākajās sarunās ar Veselības ministriju (VM) un Labklājības ministriju (LM) Latvijas Pensionāru federācija (LPF) mudinās amatpersonas pārskatīt pašreizējo pievienotās vērtības nodokli (PVN) medikamentiem, kā arī pieļaut priekšlaicīgu pensionēšanos cilvēkiem, kuri uzaudzinājuši bērnu, aģentūrai LETA pastāstīja LPF priekšsēdētāja Aija Barča.

Lasīt vairāk...

Pieci izplatīti pieaugušo mīti par kibermobingu

Lai gan kibermobings ir kļuvis par aktuālu problēmu bērnu un pusaudžu lokā, pieaugušo vidū joprojām valda iesakņojušies mīti par to. Piemēram, 17% pieaugušo ir pārliecināti, ka bērniem, saskaroties ar kibermobingu, ir pašiem jātiek ar to galā, un tā ir tikai normāla, pārejoša parādība viņu attiecībās, liecina aptaujas dati. Savukārt katrs trešais uzskata, ka, atrisinoties kibermobinga situācijai, bērns ātri atlabst un pārdzīvojums pazūd pats no sevis.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.