Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Piektdiena, 09 Augusts 2019

23.VIII Brīvdabas kino "Ātrie igauņu puiši" Saulkrastos

  • Publicēts Kino

23.augustā plkst. 21.00 Saulkrastos paredzēts brīvdabas kino seanss – filma "Ātrie igauņu puiši". Detektīvkomēdijas stāsts ir balstīts uz patiesiem notikumiem, kas norisinājās 20.gadsimta 80. gados. Četri igauņu puiši nozog Maskavas olimpisko spēļu ātrlaivu un nokļūst Rietumos, šķērsojot dzelzs priekškaru. Brīvajā pasaulē viņi tiek sagaidīti kā varoņi un brīvības cīnītāji.

Lasīt vairāk...

23.-24.VIII Retro auto parādes Saulkrastos

23.un 24. augustā par godu Baltijas ceļa trīsdesmitgadei Saulkrastos viesosies Lietuvas “Volkswagen” vabolīšu klubs. Divu dienu garumā Saulkrastu iedzīvotāji varēs vērot iemīļoto retro “Volkswagen” vabolīšu parādes. Piektdien ap plkst. 20.00 būs skatāms īpaši gaismots “vabolīšu” parādes brauciens cauri Saulkrastiem. Autovadītāji dosies no kempinga “Jūras priede” līdz pat Baltajai kāpai, kur restorāna “Baltā kāpa” auto stāvvietā visi arī novietosies.

Lasīt vairāk...

23.VIII Saulkrastu Saulrieta skrējiens

  • Publicēts Sports

23.augustā Saulkrastos, Jūras parkā, notiks jau par tradīciju kļuvušais Saulrieta skrējiens. Pasākums sāksies ar reģistrāciju no plkst. 17.00. Plkst. 18.00 savas sacensības sāks mazie skrējēji līdz 14 gadu vecumam 1 kilometra distancē. Starts lielajiem skrējējiem 7 un 14 kilometru distancēs tiks dots aptuveni plkst. 19.00. Labāko skrējēju apbalvošana ir plānota ap plkst. 22.00.

Lasīt vairāk...

Ķekavas apvedceļa PPP iepirkuma otrajā kārtā piedāvājumus iesnieguši divi pretendenti

Iepirkuma “Publiskās un privātās partnerības līgums par E67/A7 Rīga–Bauska–Lietuvas robeža (Grenctāle) posma 7,9-25,0 km (Ķekavas apvedceļa) projektēšanu, būvniecību, finansēšanu un uzturēšanu” sākotnējā piedāvājuma izstrādes kārtai savus piedāvājumus ir iesnieguši divi pretendenti, informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Komunikācijas daļā.

Lasīt vairāk...

Pirmajā pusgadā Latvijas eksports pieaudzis par 0,3%, imports – par 4,3%

Šī gada pirmajā pusgadā Latvijas ārējās tirdzniecības apgrozījums faktiskajās cenās sasniedza 13,83 miljardus eiro – par 336,1 miljonu eiro jeb 2,5 % vairāk nekā 2018. gada atbilstošajā periodā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes operatīvie dati. Eksporta vērtība veidoja 6,18 miljardus eiro (palielinājums par 20,6 miljoniem eiro jeb 0,3 %), bet importa – 7,65 miljardus eiro (pieaugums par 315,5 miljoniem eiro jeb 4,3 %).

Lasīt vairāk...

Foto: "Latvijas dzelzceļš" atzīmē simtgadi ar krāšņiem dārza svētkiem

Izglītojošas lekcijas par dzelzceļu kino, arhitektūrā un mākslā, muzikālās performances tādu mākslinieku kā Vestards Šimkus, Elizabete Balčus, Rīgas Modes, Ezeri, Maija un Reinis Sējāni, klavieru kvartets “Quadra” izpildījumā – to visu apmeklētāji Dzelzceļa muzejā 8.augusta vakarā varēja baudīt par godu VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) simtgadei.

Lasīt vairāk...

Pirmajā pusgadā autozagļi visvairāk iekārojuši "Toyota" un "BMW" spēkratus

Šā gada pirmajos sešos mēnešos no autozagļiem visbiežāk cietuši “Toyota”, “BMW” un “Volvo” markas automašīnu īpašnieki, turklāt par teju 24% palielinājies izmaksāto atlīdzību apjoms, liecina Apdrošināšanas akciju sabiedrības “BTA Baltic Insurance Company” (BTA) apkopotie dati par pieteiktajām KASKO apdrošināšanas atlīdzībām.

Lasīt vairāk...

VARAM: Reģionālās politikas pamatnostādnes 2021.-2027.gadam mazinās Latvijas reģionu ekonomisko atšķirību

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādājusi Reģionālās politikas pamatnostādņu 2021.-2017.gadam  projektu (turpmāk – pamatnostādnes) ar mērķi veicināt Latvijas reģionu izaugsmi. Ir uzsākta šī dokumenta sabiedriskā apspriešana, tas ir pieejams VARAM tīmekļa vietnē, un komentārus var iesniegt līdz 22.augustam.

Lasīt vairāk...

Aptauja Salaspilī. Kā dzīvi jūsu novadā ietekmēs administratīvi teritoriālā reforma?

Augusta pirmajās dienās pabeidzot konsultācijas ar pašvaldībām, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) atzīst, ka sākotnējā administratīvajā piedāvājumā būs izmaiņas, lai gan pagaidām netiek atklāts, kuru pašvaldību nākotni tās varētu skart. Tā varētu būt gan Pierīga, gan citas Latvijas vietas.

Lasīt vairāk...

Viedoklis. Krievija, Amerika un mūsu brāļi bāleliņi

ASV speciālā izmeklētāja R.Millera maijā publicētais gala ziņojums par to, vai Krievija iejaukusies un koordinēti palīdzējusi D.Trampam uzvarēt vēlēšanās, jau ir gandrīz vai aizmirsies, bet Rietumu elites klanu cīņa “klusi mierīgi” turpinās. Vairākus secinājumus var izdarīt jaunā šīs cīņas etapa sākumā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.