Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Sestdiena, 08 Decembris 2018

Ķibermanis: Pārējie posmi Siguldai "pienes ūdeni"

  • Publicēts Sports

Pasaules kausa posms bobslejā un skeletonā Siguldā tiek organizēts ļoti augstā līmenī, uzskata latviešu bobslejists Oskars Ķibermanis. Jau ziņots, ka pilota Oskara Ķibermaņa un stūmēja Matīsa Mikņa divnieku ekipāža sestdien Siguldā izcīnīja otro vietu Pasaules kausa pirmā posma sacensībās, kamēr debitants Ralfs Bērziņš ar stūmēju Dāvi Spriņģi bija dalītā septītā pozīcijā.

Lasīt vairāk...

Pētījums: Kāds ir vidējais Latvijas pedagogs mediju acīm?

Labi un uzticami, bet ar zemu algu, turklāt šajā profesijā trūkst darbinieku – tāds priekšstats par Latvijas pedagogiem veidojas, analizējot preses un ziņu portālu virsrakstus. Gandrīz ceturtajā daļā gadījumu (24%), kad medijos parādās virsraksts, kurā pieminēti pedagogi, tas ir kontekstā ar zemo algu jautājumu, 13% gadījumu – kontekstā ar darbinieku trūkumu profesijā, bet vēl 13% gadījumu – saistībā ar pieredzes stāstiem, kuros šīs profesijas pārstāvji tiek apzīmēti ar tādiem īpašības vārdiem kā “uzticams” un “labs”, liecina Neatkarīgās izglītības biedrības veiktā analīze.

Lasīt vairāk...

Aptauja: Gaidot Ziemassvētkus, seniori jūtas vientuļāki nekā pārējā sabiedrība

Gada nogalē gaidāmie svētki Latvijas iedzīvotājos raisa atšķirīgas izjūtas, noskaidrots “PNB bankas” veiktajā aptaujā. Lai gan kopumā sabiedrībai Ziemassvētki un gadu mija izteikti saistās ar ģimeniskumu un svētki tiek gaidīti ar prieku un cerībām, vecāka gadagājuma cilvēki svētku priekšvakarā izjūt vientulību, retāk izbauda ģimenisku svētku maltīti un retāk apmeklē publiskos svētku pasākumus.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.